صفحه اصلي > خبرها > نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه ساخت و ساز در استان اردبيل برگزار شد

نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه ساخت و ساز در استان اردبيل برگزار شد


1397-09-26,09:49. نويسنده: admin

نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه ساخت و ساز به همت سازمان نظام مهندسی ساختمان نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه ساخت و ساز به همت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني راه و شهرسازی استان اردبیل، اولين جلسه مديران روابط عمومي دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه ساخت و ساز با حضور 15 دستگاه در سالن جلسات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل برگزار گرديد.

فرید صالحی عالی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل در اين نشست به جايگاه روابط عمومي ها در دستگاههاي اجرايي و اهميت اطلاع رساني اشاره كرد و افزود: مدیریت ارتباطات و اطلاع رساني دقيق از عملكرد دستگاه هاي اجرايي بايد صحیح و قانونمند مابین سازمان و مخاطبان هدفمند دنبال شود .

وي گفت: عملكرد روابط عمومي ها در راستاي ارتقاي فرهنگ جامعه و اطلاع رساني و آگاه سازي داراي اهميت فراواني بوده و لزوم تنظیم ارتباط بین سازمانی درراستای حفظ و حراست از سرمایه های ملی در دستگاه های اجرایی وظيفه روابط عمومي ها می باشد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل به برنامه ریزی جهت اجرای برنامه مشترک در بين دستگاه هاي مرتبط با حوزه ساخت و ساز اشاره كرد و اظهار داشت : ایجاد دبیرخانه روابط عمومی های دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه ی ساخت و ساز مي تواند در جهت بهبود روابط دستگاه هاي اجرايي و نيز اطلاع رساني دقيق و گسترده تر و هدفمند تر موثر واقع شده و به تبع آن ايده پردازي و خلاقيت هايي در اين خصوص منجر به نتيجه گردد.

صالحي تصريح كرد: تحکیم جایگاه متولیان حوزه ی ساخت و ساز در افکار عمومی و تقویت جایگاه روابط عمومی ها مي تواند بسياري از سوال ها را در اذهان و افكار عمومي پاسخگو باشد.

وي گفت : تشكيل دبيرخانه دائمي روابط عمومي هاي مرتبط با حوزه ساخت و ساز گسترش فعالیت های مشترک تبلیغاتی و اطلاع رسانی باکیفیت و تقلیل هزینه ها را منجر خواهد شد.

عضو شوراي مديران راه و شهرسازي به تداوم تشكيل جلسات درآينده خبر داد و افزود: جلسه ي با حضور مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه ساخت و ساز جهت تعامل و هماهنگي بيشتر

در اين جلسه مديران روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي شركت كننده به بيان ديدگاه هاي خود در اين خصوص پرداختند.

گفتني است برگزاري اين نشست برای اولین بار در سطح کشور در بين دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه ساخت و ساز برگزار گرديد.


بازگشت