» » رییس سازمان در برنامه رادیویی اوز اوزه حضور یافت
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 518
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1396-11-1,10:47
1396-11-1,10:47

رییس سازمان در برنامه رادیویی اوز اوزه حضور یافت

دسته بندی : خبرها

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل در برنامه رادیویی اوز اوزه پاسخگوی سوالات کارشناسان رادویی درباره موضوع مهم بهینه سازی مصرف انرژی شد.

اردشیر آرش: مبحث انرژی موضوع مهم جامعه می باشد و بخش مهم مصرف انرژی در ایران حوزه ساختمان می باشد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل: رعایت مبحث 19 مقررات ملی ساختمان، استفاده از مصالح باکیفیت و استاندارد و اجرای صحیح مقررات، مصرف بهینه انرژی را به دنبال داشته و در کمترین زمان موجب بازگشت سرمایه می شود.

 اردشیر آرش: تمامی ساخت و سازها و اماکن دولتی باید از طریق نظام مهندسی طراحی و اجرا شده تا درنهایت منجر به حفظ انرژی و سرمایه ملی گردد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل: انرژی موجود میراث گذشتگان به ما نیست بلکه امانتی در دست ما برای آیندگان می باشد.

اردشیر آرش: فرهنگ سازی استفاده صحیح از انرژی و تعیین سیستم انرژی استاندارد و مناسب در ساختمان ها به همراه طراحی و اجرای مناسب، لازمه مصرف بهینه انرژی می باشد.
همکاری بادانشگاه میتواند در راستای فرهنگ سازی و همچنین بهره مندی از ایده های خاص در امر بهینه سازی مصرف انرژی مثمر ثمر باشد که در این زمینه همکاری های مناسبی با دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل و سازمان صورت پذیرفته است

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

^