» » تفاهم نامه ی همکاری پارک علم و فناوری و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 598
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1396-12-12,06:12
1396-12-12,06:12

تفاهم نامه ی همکاری پارک علم و فناوری و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل

دسته بندی : خبرها

این تفاهم نامه به منظور برقراری ارتباط سازمان یافته بین پارک علم و فناوری و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل و بهره گیری از امکانات و پتانسیل های هر یک از طرفین تفاهم نامه و نیز بهره مندی از تخصص های مختلف علمی، تحقیقاتی، آزمایشگاهی، کارگاهی، کتابخانه¬ای و امکانات بالقوه و بالفعل طرفین توسط سایر بخش های جامعه در جهت رفع مشکلات و توسعه پایدار و ایجاد همکاری های مشترک منعقد می گردد.
اردشیر آرش، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل، تبادل دانش و تجربیات طرفین تفاهم نامه همچنین ایجاد ارتباط موثر بین آنها و همکاری در پروژه های مطالعاتی، تحقیقاتی و آموزشی و ارتقای اخلاق حرفه اي اشخاص حقيقي و حقوقي در انجام فعاليت‌هاي تخصصي در صنعت ساختمان را از اهداف اصلی این تفاهم عنوان کرد.
وی گفت: براساس این تفاهم نامه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل در راستای برگزاری جلسات هم اندیشی و نشست های علمی مشترک، فراهم نمودن زمینه های ارتباط مستمر و موثرصاحبان سرمایه، فناوران، صنعت گران و متخصصان، فراهم نمودن زمینه صدور خدمات مهندسی با پارک علم و فناوری همکاری خواهد داشت.
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل حمایت از صاحبان ایده در راستای کاربردی نمودن آنها، کمک به ایجاد، پرورش و بقاء فعالیت نوآورانه اعضای سازمان را از تعهدات اصلی سازمان یاد کرد.
وی همچنین همکاری برگزاری نمایشگاه، مسابقات، همایش‌ها، کارگاه‌های آموزشی، جلسات هم‌اندیشی و نشست‌های علمی مشترک در راستای توانمندسازی استعدادهای برتر و مخترعین استان و همکاری به منظور تأسیس مرکز رشد واحدهای فناوری صنعت ساختمان با ایجاد کمیته راهبردی مشترک را از دیگر تعهدات سازمان و پارک به یکدیگر نام برد.
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل معافیت مالیاتی شرکت های دانش بنیان و ارایه تسهیلات کم بهره تا سقف 400میلیون تومانی به این شرکت ها را از مزایای تاسیس شرکت های دانش بنیان عنوان کرد و افزود: مقرر شده مسئولان پارک علم و فناوری با برگزاری کلاس های ویژه به اعضای سازمان، آموزشهای لازم را در زمینه نحوه ثبت شرکت دانش بنیان صنعت ساختمان و فعالیت در این حوزه را ارایه دهند.
اردشیر آرش، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل اظهار امیدواری کرد با عقد این تفاهم نامه، معرفی و شناساندن مزیت های شرکت های دانش بنیان موجبات اشتغال اعضای سازمان بیش از پیش فراهم گردد.

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

^