» » عقد قرارداد با سوئیت های رفاهی در بندر انزلی
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 5891
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1397-06-6,09:05
1397-06-6,09:05

عقد قرارداد با سوئیت های رفاهی در بندر انزلی

دسته بندی : خبرها, اطلاعیه های کمیته فرهنگی رفاهی

عقد قرارداد با سوئیت های رفاهی در بندر انزلی 

 

عقد قرارداد سوئیت های رفاهی در بندر انزلی

اردشیر آرش، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل از عقد قرارداد سوئیت های رفاهی در بندر انزلی خبر داد و گفت: بعد از عقد قرارداد با هتل آپارتمان واقع در مشهد مقدس، این قرارداد نیز در ادامه ارایه خدمات رفاهی به اعضای سازمان منعقد گردیده و در اختیار اعضای سازمان قرار خواهد گرفت.
اردشیر آرش گفت: سوئیت های مذکور از روز شنبه مورخ 97/6/10 در اختیار اعضای محترم سازمان خواهد بود و اعضای علاقمند جهت استفاده از آن، می توانند از ساعت 10 روز جمعه نسبت به رزرو مجموعه از طریق کارتابل الکترونیکی خود اقدام نمایند.
وی ارایه خدمات رفاهی در راستای بازسازی روحی اعضای سازمان را مهم عنوان کرد و افزود: قراردادهای منعقده رفاهی، یکی از حداقل مولفه های سازمانی بوده و برمبنای خواسته ها و پیگیری های مکرر اعضا صورت گرفته است.
اردشیر آرش ادامه داد: طبق برنامه ریزی انجام شده حرکت در راستای افزایش تسهیلات رفاهی ادامه دار بوده و امید است در آینده ای نزدیک با افزایش تسهیلات رفاهی از جمله ایجاد زمینه های گردشگری، تفریحی و ورزشی، خدمات مطلوب و در شان به اعضای محترم سازمان ارایه گردد.

 

 

عقد قرارداد با سوئیت های رفاهی در بندر انزلی

عقد قرارداد با سوئیت های رفاهی در بندر انزلی

عقد قرارداد با سوئیت های رفاهی در بندر انزلی

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

^