» » مراسم اعطای اعتبارنامه اعضای هشتمین دوره هیات مدیره
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 1989
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1397-08-5,10:26
1397-08-5,10:26

مراسم اعطای اعتبارنامه اعضای هشتمین دوره هیات مدیره

دسته بندی : خبرها, هیأت اجرایی انتخابات

اعتبار نامه اعضای هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان اردبیل روزشنبه مورخ 5/8/97 با حضور مدیرکل راه و شهرسازی، مدیرکل دفتر فنی، معاون عمرانی استاندار اردبیل، و اعضای جدید هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و تعدادی از مدعوین در سالن جلسه اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل اعطا شد.

 

بهروز ندایی، معاون امور عمرانی استاندار اردبیل در مراسم اعطای اعتبار نامه هیات مدیره هشتمین دوره سازمان نظام مهندسی ساختمان اردبیل اظهار داشت: خوشبختانه نظارت بر روند ساخت و ساز در استان اردبیل بسیار خوب است و از این حیث استان اردبیل رتبه شاخص کشوری را به خود اختصاص داده است.

 

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: مردم باید در ساخت و سازهای مسکن به مهندسان توانمند و بومی استان اعتماد کنند چرا که این امر می تواند نقش اساسی در استانداردسازی ساختمان داشته باشد.

 

وی افزود: در ساخت و ساز مسکن مدیریت کامل ساختمان باید بر عهده مهندسان ساختمان باشد و مهندسان به این امر در راستای حفظ سرمایه های ملی باجدید اهتمام داشته باشند.

 

وی در پایان اشاره کرد: آماده استفاده از مشاوره و نقطه نظرات مهندسان در پروژه های عمرانی استان هستیم و در این مورد از ظرفیت های مهندسان بومی استقبال می کنیم.

 

در ابتدای جلسه نیز مهندس حیدری مدیرکل راه وشهرسازی با اعلام اینکه تعداد 10600 نفر مهندس حائز شرایط برای شرکت در انتخابات نظام مهندسی ساختمان در استان اردبیل وجود داشت گفت: از این تعداد 3800 نفر رای دادند و در حدود 36 درصد مشارکت انجام یافت با این تعداد حضور و مشارکت مهندسان در انتخابات، استان اردبیل در میزان مشارکت رتبه اول کشوری را کسب نمود.

 

مهندس حیدری با اعلام اینکه انتخابات در شش حوزه و پنج شهرستان برگزار گردید گفت: انتخابات با همت و تلاش هیئت اجرایی به نحو احسن انجام شد جا دارد از زحمات این عزیزان در کمیته اجرایی برگزاری هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان و همکارانشان تشکر ویژه داشته باشم.

 

مدیرکل راه وشهرسازی استان اردبیل در ادامه افزود ما انتظار داریم اعضای هیئت مدیره جدید با تلاش و جدیت کار خودشان را شروع کنند بنحوی که برای استانهای دیگر الگو باشند و همچنین باید در جلسات خودشان به مهندسان تاکید ویژه برای ارتقای کیفیت ساخت و ساز در سطح استان و از تمامی مراحل اجرایی آزمایشات لازم را داشته باشند

 

حیدری با تاکید بر اینکه بیشترین هزینه عمرانی کشور در بخش ساخت و سازها انجام می یابد گفت: در بحث مقاومت ساختمان وقتی زلزله ای بالای 6 ریشتر رخ می دهد نمود عینی پیدا می کند بنابراین با در نظر داشتن هزینه زیادی که در ساختمان سازی در کشور انجام می گیرد اگر این هزینه ها درست نظارت نشود و برای آن وقت گذاشته نشود عمر مفید ساختمانها  پایین خواهد بود و زودتر از زمان استاندارد مستهلک می شوند بنابراین انتظار داریم بهیچ عنوان برای اینکه در دوره بعدی رای بیاوریم و یا دوستان از ما راضی باشند در کار خود تسامح نداشته باشیم چرا که در این حالت هم به خود و هم به کشور آسیب وارد می شود و در حق مردم نیز اجحاف  صورت می گیرد

 

وی گفت: انتظار داریم آموزشهای دوره ای حتما برای اعضای نظام مهندسی ساختمان گذاشته شود تا مطالب برای آنها یاد آوری گردد.

 

در پايان اين مراسم اعتبارنامه منتخبين اعضای هشتمين دوره هيأت مديره سازمان نظام مهندسي ساختمان استان اردبیل اعطا شد.

 

 

مراسم اعطای اعتبارنامه اعضای هشتمین دوره هیات مدیره

مراسم اعطای اعتبارنامه اعضای هشتمین دوره هیات مدیره

مراسم اعطای اعتبارنامه اعضای هشتمین دوره هیات مدیره

مراسم اعطای اعتبارنامه اعضای هشتمین دوره هیات مدیره

مراسم اعطای اعتبارنامه اعضای هشتمین دوره هیات مدیره

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

آرشیـو

^