» » جلسه اعضای هیات مدیره سازمان با فرماندار اردبیل برگزار شد
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 484
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1397-09-27,16:27
1397-09-27,16:27

جلسه اعضای هیات مدیره سازمان با فرماندار اردبیل برگزار شد

دسته بندی : خبرها

جلسه اعضای هیات مدیره سازمان با فرماندار اردبیل برگزار شد

جلسه اعضای هیات مدیره سازمان با فرماندار اردبیل برگزار شد

جلسه اعضای هیات مدیره سازمان با فرماندار اردبیل برگزار شد

جلسه اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با حضور فرماندار اردبیل و معاونت عمرانی وی برگزار گردید.

فرید صالحی عالی، ریییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل، هدف از برگزاری این جلسه را ارتقای سازمان و تقویت تعاملات برون سازمانی عنوان کرد.

وی با اشاره به آمار اعضای نظام مهندسی و همچنین ظرفیت عظیم فنی و مهندسی خواستار حمایت بیش از پیش مسئولین ارشد استانی از سازمان و بکارگیری نیروهای جوان، خوش فکر و مجرب در امور زیربنایی شد.

صالحی عالی، حضور نظام مهندسی را در کمیته های مختلف فنی و مهندسی استان از جمله ترافیک، سیما و منظر شهری و ماده 5 یادآور و نقش سازمان در این کمیته ها را اثربخش توصیف کرد.

وی همچنین بااشاره به مبحث 22 مقررات ملی ساختمان درخصوص تعمیر و نگهداری ساختمان ها، آمادگی سازمان را در راستای اجرای این قانون در ساختمان های مورد نیاز دستگاه های اجرایی اعلام و بر صدور خدمات فنی و مهندسی به کشورهای همسایه در جهت ایجاد اشتغال برای مهندسان تاکید کرد.

جواد زنجانی، فرماندار اردبیل، از نظام مهندسی اردبیل بعنوان مجموعه ای موفق و نظام مند یاد کرد و علاقمندی خود را در جهت همکاری های بیشتر در تمامی بخش های فنی و مهندسی ابراز داشت.

وی یاد آورشد که هرزمان از مشاوره های نظام مهندسی در بخش های فنی بهره گرفته شده نتایج مطلوبی رقم خورده و نظام مهندسی باید با مطالبه گری تخصصی و به دور از فضای سیاسی، اثربخشی خود را تداوم بخشد.

زنجانی همچنین طرح، تفکر و برنامه ریزی مهندسی را نیاز اصلی توسعه شهری عنوان و خواستار حضور فعال سازمان در تمامی کمیته های فنی متشکله در فرمانداری اردبیل شد.

در این جلسه اعضای هیات مدیره سازمان نیز به نقش سازمان نظام مهندسی در حفظ سرمایه های ملی، ایمنی کارگاه های ساختمانی، حفظ آرامش، امنیت و سلامت بهره برداران و کارگران، ارایه کیفیت مطلوب، نظارت بر تولید مصالح ساختمانی توسط ناظران مقیم از سازمان، هماهنگی کلیه دستگاه های دولتی با سازمان در اجرای پروژه های ساختمانی و اهمیت نظارت و کنترل بر مواد اولیه مصالح ساختمانی تاکید کردند.

 

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

^