» » تشکیل جلسه شورای مرکزی در حضور وزیر محترم راه و شهرسازی
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 422
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1397-10-2,10:41
1397-10-2,10:41

تشکیل جلسه شورای مرکزی در حضور وزیر محترم راه و شهرسازی

دسته بندی : خبرها

شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشوربا ترکیب فعلی تاپایان دوره رسمی خود فعالیت میکند.
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی، درنشست اعضای شورا با مهندس اسلامی وزیر راه وشهرسازی که عصر روز شنبه اول دیماه در محل وزارتخانه برگزار شد، راههای اعتلای مهندسی کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در این نشست که دکتر مظاهریان معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی نیز حضور داشت،حاضران دیدگاههای خود را در باره مسائل مبتلا به جامعه مهندسی و راه های برون رفت از آن بیان داشتند. 
در این جلسه باتوجه به مباحثی که در جامعه مهندسی درباره شیوه ادامه فعالیت این شورا بدلیل عدم حضور تعدادی از اعضای فعلی شورا در هیات مدیره های دوره هشتم استان ها مطرح است، بحث و گفتگو شد که ضمن تاکید مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی مبنی برادامه فعالیت شورا تا پایان دوره، از اعضا نظرخواهی شد که اعضای شورای مرکزی بااکثریت قریب به اتفاق آرا، موافق ادامه فعالیت شورا با ترکیب فعلی بودند.
مهندس اسلامی در جمع بندی جلسه ضمن تاکید بر استمرارفعالیت شورا در مدت باقیمانده ، خواستار مساعدت جدی شورا و مهندسان عضو در سراسر کشور برای تحقق برنامه احداث900هزار مسکن شهری وروستایی در دو سال آینده شد.
نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

^