» » نشست اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 2151
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1398-04-1,21:21
1398-04-1,21:21

نشست اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران

دسته بندی : خبرها, اخبار و اطلاعیه های روابط عمومی

 

نشست اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران باموضوع صدور خدمات فنی و مهندسی و برپایی نمایشگاه های برون مرزی در این زمینه برگزار شد.
فرید صالحی عالی، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل، صادرات منسجم خدمات مهندسی مشتمل بر طراحی، نظارت و اجرا در رشته های ساختمانی و تاسیساتی در کشورهای دوست و همسایه را مهمترین عامل ایجاد اشتغال جامعه مهندسی عنوان کرد و افزود: پس از برگزاری جلسات متعدد با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی و کارشناسی همه جانبه امور با ایجاد خوشه خدمات فنی و مهندسی، تاکنون گام های اثربخشی در زمینه مقدمات صدور خدمات مهندسی در استان برداشته شده است.
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با اشاره به آمادگی جامعه مهندسی استان اردبیل جهت اثربخشی در زمینه صدور خدمات مهندسی به مشکلات موجود در این مسیر اشاره کرد و گفت: جامعه مهندسی استان اردبیل در زمینه صدور خدمات مهندسی ظرفیت بسیار بالایی دارد اما لازم است با ارایه تسهیلات مناسب و حمایت های دولتی این امر تقویت گردد.
فرید صالحی عالی با اشاره به رقابت های موجود در بازسازی سوریه و همچنین همسایگی با کشور آذربایجان گفت: امیدواریم برنامه های تسهیل گر دولتی برای حضور متخصصان حوزه فنی و مهندسی ر این دو کشور سریعا عملیاتی گردد تا با اتکا به نیروی مهندسی، در بازسازی کشور سوریه و انجام خدمات مهندسی در آذربایجان، در اشتغال اعضای سازمان نقش آفرین باشیم.
بهمن حسین زاده، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران نیز در این جلسه ضمن استقبال از دیدگاه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل به تشریح نوع حمایت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در معرفی ظرفیت و خدمات جامعه مهندسی استان و ارایه غرفه های ارزان به دارندگان شرکت های خدماتی و تولیدی پرداخت.

 

 

 

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

^