» » بازدید فنی تخصصی از پروژه‌ها و مراکز مرتبط با صنعت ساختمان کشورهای بلژیک، آلمان و هلند (آبان 98)
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 3577
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1398-06-23,23:11
1398-06-23,23:11

بازدید فنی تخصصی از پروژه‌ها و مراکز مرتبط با صنعت ساختمان کشورهای بلژیک، آلمان و هلند (آبان 98)

دسته بندی : خبرها

شرکت پژواک مستقر در دانشگاه شهید بهشتی با همکاری چند شرکت و سازمان اروپایی، همچنین اعلام آمادگی تعدادی از صنایع وابسته به صنعت ساختمان کشور،در نظر دارد بازدیدی 8 روزه به‌منظور تبادل و ارائه تجارب بین‌المللی در صنعت ساختمان در کشورهای بلژیک، آلمان و هلند را برگزار کند.
شایان ذکر است زمینه اصلی فعالیت شرکت پژواک پژوهش، مشاوره و آموزش‌های فنی تخصصی ویژه برای مهندسین، تأمین اطلاعات مورد نیاز فناوران، خدمات توسعه فناوری، شامل خدمات انتقال دانش و فناوری در سطح بین‌المللی و همچنین توسعه ارتباطات مدیران، مربیان و متخصصان کشور با برخی خدمات، مهارت‌ها و روش‌های اجرایی بین‌المللی است.
این شرکت که در دانشگاه شهید بهشتی استقرار دارد با سازمان‌ها و ادارات دولتی، خصوصی، اتحادیه‌ها، مراکز دانشگاهی و مؤسسات بین‌المللی در اتحادیه اروپا، چین، هند و کره جنوبی همکاری داشته و طی دو سال اخیر بیش از 90 مورد بازدید فنی تخصصی برای هیئت‌های تجاری صنایع مختلف در کشورهای اروپایی برگزار کرده است.
علاقه‌مندان و متخصصان در حوزه صنعت ساختمان می‌توانند به‌منظور شرکت در بازدید فوق نام و کپی گذرنامه خود را به شرکت پژواک ارسال کنند. باتوجه به محدودیت در ظرفیت، بهتر است متقاضیان هرچه زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

شماره تماس: 26291438-021 داخلی 222  و تلفن همراه 09212844512 آقای دکتر زارع

بازدید فنی تخصصی از پروژه‌ها و مراکز مرتبط با صنعت ساختمان کشورهای بلژیک، آلمان و هلند (آبان 98)

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

^