» » دیدار رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با فرماندار اردبیل
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 1333
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1398-08-27,18:10
1398-08-27,18:10

دیدار رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با فرماندار اردبیل

دسته بندی : خبرها

دیدار رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با فرماندار اردبیل

در دیدار رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با فرماندار اردبیل برلزوم توجه بیشتر به نظرات سازمان نظام مهندسی در امور شهرسازی تاکید شد.

میرمحمد سیدهاشمی، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل در این دیدار آمادگی سازمان نظام مهندسی را در راستای همکاری در برگزاری همایش های مختلف علمی و تخصصی در حوزه ی امور عمرانی شهری اعلام کرد و گفت: سازمان نظام مهندسی درراستای اجرای اهداف تعیین شده در قانون نظام مهندسی آمادگی دارد تا با استفاده از اساتید معتبر کشوری نسبت به برگزاری رویدادهای معتبر علمی با فرمانداری اردبیل همکاری نماید.

سیدهاشمی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در جهت ارایه خدمات شایسته به عموم مردم کارهای مهمی صورت گرفته اما کافی نمی باشد و نیازمند همکاری گسترده بین دستگاهی و مدیریت جهادی است.

 وی افزود: حفظ آرامش و امنیت بهره برداران حوزه ی ساخت و ساز وظیفه نهایی طراحان و ناظران سازمان نظام مهندسی می باشد و در این زمینه سازمان نظام مهندسی نظام مند کردن واحدهای بررسی نقشه و نظارت مضاعف را در دستور کار قرار داده است.
مسعود امامی یگانه، فرماندار اردبیل این دیدار بخش عمده ای از کارهای فرمانداری را حوزه عمرانی عنوان کرد و گفت: خوشبختانه فضای مدیریتی حاکم در استان کاملا تخصص محور می باشد و این فضا آماده پذیرش نظرات علمی سازمان نظام مهندسی می باشد.

امامی یگانه خواستار ورود سازمان نظام مهندسی در کارهای عمرانی شهر شد و افزود: سازمان نظام مهندسی باید در بخش های ترافیک شهری و شهرسازی ورود کند و بانظرات تخصصی خود بخش عمده ای از مشکلات شهر را مرتفع سازند.

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

آرشیـو

^