» » تفاهم نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان و کشاورزی و منابع طبیعی منعقد شد
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 839
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1398-09-25,21:27
1398-09-25,21:27

تفاهم نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان و کشاورزی و منابع طبیعی منعقد شد

دسته بندی : خبرها

 تفاهم نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان و کشاورزی و منابع طبیعی منعقد شد

تفاهم نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان و کشاورزی و منابع طبیعی منعقد شد

تفاهم نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در راستای همکاری موثر و مفید، از حیث اجرایی نمودن ماده14 قانون و موافقتنامه مورخ 21/8/1389وزارتخانه های کشور و راه و شهرسازی منعقد گردید.

 

میرمحمدسیدهاشمی، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل ضمن ابراز خرسندی از انعقاد این تفاهم نامه گفت: این تفاهم نامه به منظور اجرایی نمودن قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان در پروژه های ساختمانی مربوط به فعالیت های نظام مهندسی کشاورزی و بالابردن اصول ایمنی، بهره وری مناسب بناها، حفظ سرمایه های ملی و همچنین ایجاد اشتغال اعضای سازمان منعقد گردید.

سیدهاشمی، از همکاری و همراهی صمیمانه رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تقدیر کرد و گفت: تفاهم نامه منعقده به مدت یکسال از تاریخ 24 آذر 1398 اجرایی خواهد شد و در این مدت کلیه گردشکار امور مربوط به طراحی، نظارت و اجرا در ساختمان های واحدهای تولیدی و خدماتی کشاورزی به مورد اجرا گذاشته خواهد شد.

شهرام محمدی، رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل نیز ضمن ابراز خوشحالی از عقد این تفاهم نامه گفت: سازمان های نظام مهندسی باتوجه به ماهیت تخصصی خود، باید کلیه امور سازمانی را برمبنای قوانین و مقررات و اصول علمی انجام دهند و این تفاهم نیز در همین راستا منعقد می گردد.

محمدی اجرایی شرح خدمات مهندسی ساختمان را در تمامی پروژه های ساختمانی یک الزام عنوان کرد و افزود: کلیه امور ساختمانی باید براساس قوانین حوزه ی ساخت و ساز و با روش های علمی و در جهت صیانت از حقوق بهره برداران و حفظ سرمایه های ملی طراحی، نظارت و اجرا شود.

 

 

 

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

آرشیـو

^