» » تبیین امکانات الکترونیکی سازمان در جلسه مشترک با شهرداری ها
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 1585
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1399-01-28,21:29
1399-01-28,21:29

تبیین امکانات الکترونیکی سازمان در جلسه مشترک با شهرداری ها

دسته بندی : خبرها

تبیین امکانات الکترونیکی سازمان در جلسه مشترک با شهرداری ها

تبیین امکانات الکترونیکی سازمان در جلسه مشترک با شهرداری ها

جلسه مشترک رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل و نمایندگان شهرداری های مناطق اردبیل و اداره کل راه و شهرسازی با موضوع حذف ارجاع فیزیکی دفترچه مراحل ساختمانی و گزارش تخلفات به شهرداری و تبادل الکترونیکی آن و همچنین ارسال الکترونیکی نقشه پروژه های ساختمانی در محل سازمان برگزار شد.

میرمحمد سیدهاشمی، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل در این جلسه از الکترونیکی شدن اکثر واحدهای سازمان خبر داد و گفت: شرایط ایجاد شده در بحران کرونا، ضرورت انجام امور بصورت الکترونیکی را بیش از پیش نمایان ساخت و در این شرایط حساس، فرصتی فراهم شد تا اکثر امور سازمان با تدوین و ارتقای نرم افزار سازمانی، الکترونیکی گردد.

سیدهاشمی ادامه داد: از ابتدای سال جدید اکثر واحد های سازمان نظام مهندسی فعالیت خود را به صورت الکترونیکی آغاز کرد اند که نیازی به مراجعات حضوری اعضا و کارفرمایان در سازمان نیست و با بررسی های بعمل آمده می توان اذعان کرد که تسهیل امور و تسریع زمان در سازمان محقق گشته است.

وی گفت: همکاری نزدیک و تنگاتنگ نظام مهندسی و شهرداری ها، اداره کل راه شهرسازی و سایر دستگاه های اجرایی مرتبط در راستای تبادل هر چه بیشتر اطلاعات برای رفع ایرادات الکترونیکی و خدمت رسانی جدی و عملی به مردم شریف استان بیش از پیش الزامی می باشد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل افزود: الکترونیکی شده کارهای سازمانی ضمن حذف فیزیکی مراجعات، باعث به حداقل رسیدن دخل و تصرفات در نقشه ها، کاهش خطای انسانی و در نهایت حذف جعل اسناد خواهد شد و دسترسی های ایجاد شده برای شهرداری ها و سایر دستگاه های اجرایی به بایگانی دیجیتالی و تکمیل اطلاعات نقشه ها و مراحل پیشرفت فیزیکی و گزارش های تخلفات ساختمانی و همچنین ایجاد بایگانی املاک استان منجر خواهد شد که با وقوع این امر مهم بسیاری از دغدغه های سازمان بازرسی و اداره کل راه و شهرسازی نیز مرتع می گردد.

نمایندگان شهرداری و اداره کل راه و شهرسازی استان نیز ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب سازمان در حوزه الکترونیکی، امکانات ایجاد شده را موجب تسریع در امور عنوان کردند و آمادگی مناطق شهرداری را در همکاری با سازمان اعلام داشتند.

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

آرشیـو

^