» » رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل: زمین ساختمان جدید دفتر نمایندگی شهرستان مشگین شهر خریداری شد
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 129
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1399-02-18,08:53
1399-02-18,08:53

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل: زمین ساختمان جدید دفتر نمایندگی شهرستان مشگین شهر خریداری شد

دسته بندی : خبرها

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل: زمین ساختمان جدید دفتر نمایندگی شهرستان مشگین شهر خریداری شد

میرمحمد سیدهاشمی، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل گفت: زمین ساختمان جدید دفتر نمایندگی شهرستان مشگین شهر در راستای درخواست اعضای آن دفتر و در اجرای مصوبه هیات مدیره سازمان خریداری و پس از تهیه نقشه نهایی، کلنگ عملیات احداث ساختمان‌ با حضور مقامات استانی به زمین زده خواهد شد.

میرمحمدسیدهاشمی، دفتر نمایندگی شهرستان مشگین شهر را یکی از دفاتر مهم و اثرگذار در سطح استان یاد کرد و افزود: اعضای دفتر نمایندگی سازمان در شهرستان مشگین شهر همانند سایر شهرستانها، نقش مهمی را در ارتقای جایگاه مهندسی و همچنین آرامش و امنیت مردم ایفا می نمایند و با درک همین نقش مصمم هستیم تا ساختمان درخور و درشان اعضا در این شهرستان احداث گردد.

وی با اشاره به احداث ساختمان های مستقل در شهرستان های پارس آباد، بیله سوار و خلخال گفت: علیرغم خریداری ساختمان با ارزش در دوره های گذشته برای دفتر نمایندگی سازمان در شهرستان مشگین شهر، تقسیمات آن جهت استفاده اداری مناسب نبوده که با خریداری زمین جدید و احداث ساختمان با کاربری های مورد نیاز، این مشکل نیز مرتفع خواهد شد.

سیدهاشمی ادامه داد: با اخذ مجوز از مجمع عمومی و همچنین تعامل با دستگاه های اجرایی مرتبط، خرید و احداث زمین برای شهرستان های گرمی، سرعین و نمین نیز از برنامه های آتی هیات مدیره سازمان خواهد بود.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل در پایان از حمایت معاونت امور عمرانی و مدیرکل دفتر فنی استانداری و مدیرکل و معاونان اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل در واگذاری این زمین تقدیر و تشکر کرد.

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

آرشیـو

^