» » رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل در جلسه روسای شورای مرکزی
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 302
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1399-04-29,21:05
1399-04-29,21:05

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل در جلسه روسای شورای مرکزی

دسته بندی : خبرها

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل در جلسه روسای شورای مرکزی

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل در جلسه روسای شورای مرکزی، نحوه ی اجرای طرح اقدام ملی مسکن از سوی سازمان در استان اردبیل را تشریح کرد.

میرمحمد سیدهاشمی اعتماد، اعتقاد، حمایت و تعامل ویژه ی استاندار اردبیل با سازمان استان را بعنوان عامل اصلی تفویض اجرای این طرح به سازمان عنوان کرد و مقرر گردید در اولین فرصت ابعاد مختلف موضوع در جلسه ای تخصصی با حضور رییس شورای مرکزی و استاندار اردبیل مورد بررسی قرار گیرد.

وی ضمن دعوت از رییس سازمان نظام ساختمان کشور برای افتتاح ساختمان شماره ۲ سازمان، موضوع سرمایه گذاری نظامات مهندسی در سطح استان اردبیل را مطرح کرد که مقرر شد بررسی های لازم جهت سرمایه گذاری در سطح استان اردبیل به ویژه در شهرستان های سرعین و مشگین شهر از سوی صندوق مشترک استانها انجام پذیرد.

سیدهاشمی موضوع تعرفه های خدمات مهندسی و عدم ابلاغ بموقع آن از سوی شورای مرکزی را بعنوان چالش اصلی سازمان های نظام مهندسی و موجب تضییع حقوق مهندسین مطرح کرد که مقرر گردید تا هفته آینده با پیگیری از وزارت راه و شهرسازی ابلاغ شود.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل عدم تناسب ظرفیت و تعداد کار در استان های مختلف را از دیگر چالش های سازمانی یاد کرد و خواستار تصمیم گیری منطقه ای برحسب متراژ، تعداد پروژه و تعداد مهندسان در پایه های مختلف و همچنین توجه به نیاز استان ها شد.

وی همچنین از ️هزینه بالای بیمه تامین اجتماعی اعضا انتقاد و بر لزوم مذاکره با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای کاهش هزینه ها تاکید کرد.

سیدهاشمی با اشاره به افزایش بلند مرتبه سازی در سطح استان های کشور، انعقاد تفاهم نامه ی جامع مابین سازمان فنی و حرفه ای کشور، وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و شورای مرکزی در راستای آموزش کارگران ساختمانی، ارزشمند نمودن کارت مهارت حرفه ای و مشخص کردن حدود وظایف و مسئولیت عوامل اجرایی در پروژه های ساختمانی را در ارتقای کیفیت ساخت و ساز یک الزام عنوان کرد و خوستار اجرایی شدن آن شد.

وی همچنین با اشاره به اهمیت گروه های تخصصی، تسهیل فرآیند سخت و پیچیده ی انتخابات گروه های تخصصی و تشکیل کارگروه سنجش انتخابات در سطح استان ها را خواستار شد.

شایان ذکر است که در این جلسه موضوعات اقدام ملی مسکن، سرمایه گذاری در سطح استان و ارتباط و تعامل گسترده ی سازمان با استانداری اردبیل مورد توجه و استقبال روسای سازمان قرار گرفت.

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

آرشیـو

^