» » دیدار اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با علی نیکزاد، نایب رییس مجلس شورای اسلامی
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 791
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1399-09-29,22:44
1399-09-29,22:44

دیدار اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با علی نیکزاد، نایب رییس مجلس شورای اسلامی

دسته بندی : خبرها, اخبار مهم

دیدار اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با علی نیکزاد، نایب رییس مجلس شورای اسلامی

نشست اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با علی نیکزاد، نایب رییس مجلس شورای اسلامی در راستای تشریک مساعی سازمانی برگزار شد.
محمدرضا انوری، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با تشریح عملکرد سازمان گفت: رشد روزافزون اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان افزایش مطالبات حرفه ای را موجب گردیده و در راستای رسیدگی به این مطالبات توجه به تغییر قانون نظام مهندسی با نظر هیات مدیره ها بعنوان منتخبان مهندسان و در نظر گرفتن شرایط و نیازهای جامعه ی مهندسی ضروری می باشد.
محمدرضا انوری ترفیع شرایط بیمه تامین اجتماعی اعضای سازمان را بعنوان دغدغه اصلی مهندسان یاد کرد و گفت: خیل عظیمی از اعضای دارای پروانه و فاقد پروانه اشتغال به کار حرفه ای جامعه ی مهندسی باتوجه به شرایط مالی و درآمد اندک نمی توانند از مزایای بیمه تامین اجتماعی بهره مند شوند و ارایه بسته حمایتی به این قشر تحصیل کرده در زمان کنونی یکی از درخواست های اصلی مهندسان می باشد.
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل افزود: یکی از مهمترین درخواست های جامعه مهندسی استان احتساب حق بیمه واریزی بعنوان سابقه تخصصی و استفاده از مزایای آن در اخذ صلاحیت و رتبه بندی شرکت های پیمانکاری حقیقی و حقوقی سازمان مدیریت و برنامه ریزی است که نیازمند مذاکره و مکاتبه در سطح ملی جهت ابلاغ به استان ها می باشد.
علی نیکزاد ، نماینده مردم اردبیل و نایب رییس مجلس شورای اسلامی و از بنیان گذاران سازمان استان با اشاره به اهمیت سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: سازمان نظام مهندسی ساختمان بعنوان مهمترین نهاد فنی و دارای اعضای صاحب ایده و فکر باید در مسائل عمرانی کشور اثربخشی خود را ارتقا دهد و در این راستا مسئولین امر باید همت و تلاش مضاعفی داشته باشند.
نیکزاد در راستای پیگیری درخواست های هیات مدیره سازمان قول مساعد داد و گفت: هیات مدیره سازمان در جهت رفع نیازهای نیازهای کلان سازمانی که ارایه خدمت شایسته به جامعه مهندسی را موجب می شود جهت پیگیری از مبادی قانونی گردآوری، جمع بندی و بصورت مکتوب ارایه نمایند.
در این نشست هریک از اعضای هیات مدیره سازمان در خصوص اشتغال اعضا، گستردگی مسئولیت های مهندسان و افزایش و یکسان سازی تعرفه خدمات مهندسی بحث و گفت و گو کردند.

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

آرشیـو

^