» » یکسان سازی تعرفه خدمات مهندسی با پیگیری رییس و اعضای هیات رییسه سازمان
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 1018
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1399-09-30,21:56
1399-09-30,21:56

یکسان سازی تعرفه خدمات مهندسی با پیگیری رییس و اعضای هیات رییسه سازمان

دسته بندی : خبرها, اخبار مهم

یکسان سازی تعرفه خدمات مهندسی با پیگیری رییس و اعضای هیات رییسه سازمان

با پیگیری رییس و اعضای هیات رییسه سازمان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل بر اجرای فرآیند قانونی یکسان سازی تعرفه خدمات مهندسی را با توجه به ابلاعیه شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان تاکید کرد.

فرزاد قلندری، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل در این نشست با تاکید بر رعایت حقوق مادی و معنوی مهندسان گفت: تعرفه خدمات مهندسی در سطح مسئولان استانی همواره مورد حمایت قرار گرفته و در اجرای ابلاغیه های مبادی ذیربط، یکسان سازی آن در گام بعدی و در اولین جلسه کمیته 4نفره استان مورد حمایت قرار گرفته و ابلاغ خواهد شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل با تاکید بر اهمیت کار مهندسی گفت: مهندسان بعنوان امین مردم و متخصص در حوزه ی ساخت و ساز باید در ارایه خدمات فنی و مهندسی مطلوب تر تلاش نمایند تا ضمن حراست از سرمایه های ملی آرامش و آسایش بهره برداران فراهم گردد.
قلندری اثربخشی سازمان در امورعمرانی را مهم عنوان کرد و گفت: سازمان نظام مهندسی ساختمان باید نقش خود را بعنوان بازوی فکری و مشاوره ای دستگاه های اجرایی افزایش دهد و با ایفای نقش بازدارندگی، مشکلات شهری و شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک و پروژه های ویژه را به حداقل برساند.
وی افزود: باید تلاش کنیم تا نشست های تشریفاتی بین مدیران دستگاه های اجرایی حذف و با ارایه نظرات شفاف و کارساز درجهت ارتقای پروژه های عمرانی گام های مهمی برداشته شود و از سوی استانداری نظرات سازمان نظام مهندسی ساختمان هواره در اولویت و مورد حمایت خواهد بود.
محمدرضا انوری، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل نیز ضمن قدردانی از حمایت های استانداری اردبیل از مواضع نظام مهندسی استان و تشریح فعالیت های سازمانی گفت: مسئولیت مهندسی همواره تناسبی با تعرفه های خدمات مهندسی نداشته ولی این امر نیز موجب نگردیده است که مهندسان در کار خود کم فروشی کنند.
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل: باتوجه به عدم تناسب پروژه های در حال اجرا و تعداد جامعه ی مهندسی در سطح استان، اصلاح تعرفه خدمات مهندسی نیازمندی و معیشت مهندسان را تامین نمی کند اما می تواند حفظ و ارتقای کرامت و شان مهندسان را موجب شود.
وی ادامه داد: سازمان نظام مهندسی ساختمان با تمام توان و ظرفیت در خدمت دستگاه های اجرایی استان می باشد و نیروهای متخصص و کاربلد عضو سازمان می توانند مشاوران زبده و دلسوزانی امین برای مدیران و مردم باشند.

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

آرشیـو

^