» » نشست مشترک اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با شهردار و اعضای شورای شهر اردبیل
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 283
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1399-11-22,21:46
1399-11-22,21:46

نشست مشترک اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با شهردار و اعضای شورای شهر اردبیل

دسته بندی : خبرها, اخبار و اطلاعیه های روابط عمومی

نشست مشترک اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با شهردار و اعضای شورای شهر اردبیل

نشست مشترک اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با شهردار و اعضای شورای شهر اردبیل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل در ابتدای جلسه محمدرضا انوری ،رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل ضمن تبریک ایام ا... دهه مبارک فجر، از تعامل گسترده ی مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر اردبیل با سازمان تقدیر کرد و گفت: تعاملات بین شهرداری و سازمان در زمینه های مختلف از جمله الکترونیکی نمودن مکاتبات فی ما بین از الزامات سازمان و شهرداری بوده و این روند همکاری ها باعث کاهش فرآیند های زاید و بوروکراسی های اضافی گردیده است.
وی ابراز امیدواری کرد که این همکاری با بخش های مختلف شهرداری در آینده نزدیک بیش از پیش ادامه خواهد یافت.
در ادامه هر یک از اعضای هیات مدیره به بیان مواردی از جمله سنگ فرش نمودن محوطه ساختمان شماره ۲، اخذ پایان کار برای ساختمان و احیای یک باب خانه مشروطه و رفع موانع موجود بین سازمان و شهرداری را خواستار شدند.
سپس اعضای شورای اسلامی شهر نیز ضمن قدردانی از بانیان جلسه به بیان نکاتی در راستای همکاری های بیشتر سازمان و شهرداری از جمله تسهیل در امور مربوط به نقشه و صدور پروانه، پویا نمودن کمیته نما و منظر شهری ، پیشگیری از تخلفات ساختمانی و ارائه گزارش های تخلف ساختمانی بموقع ، مشکل آتشنشانی در ساختمانها و احیای کمیته ترافیک با مشارکت شورا و شهرداری و در نهایت الکترونیکی شدن مکاتبات فی مابین تاکید نمودند و خواستار تشکیل کارگروه متشکل از راه و شهرسازی ، شهرداری و نظام مهندسی شدند.
حمید لطف اللهیان، شهردار اردبیل نیز ضمن تشکر و قدردانی از اعضای هیات مدیره و شورای اسلامی شهر بر لزوم تشکیل کارگروه مشترک تاکید کرد و گفت: بالغ بر ۳۰ مورد از نکاتی که در جلسه مطرح شد قابلیت اجرایی و پیگیری دارد .
شهردار اردبیل افزود:شهرداری و سازمان نظام مهندسی بعنوان بخش مهمی از مدیریت شهری و بهترین نهاد برای خدمت به عموم مردم می باشند که با ۳۰۰نوع خدمت همچون عمرانی ،فرهنگی،اجتماعی،اقتصادی و آموزشی فعالیت می کنند و سرلوحه خدمت رسانی برای اقشار مختلف جامعه می باشند.
لطف اللهیان در ادامه از تصویب تعرفه بهای خدمات شهری در شورای اسلامی شهر خبر داد و افزود: بالغ بر ۹۰ درصد از بودجه شهری در سال جاری تحقق یافته که برای سال آتی بودجه هزار میلیاردی پیش بینی و تقدیم شورا خواهد شد.
در ادامه لطف اللهیان شهردار اردبیل به اجرای دو پروژه مهم و بزرگ در شهر اشاره کرد و گفت: اولین مورد اجرای پروژه های مختلف در شورابیل بوده که در داوری بین المللی در تهران برنده جایزه خشت طلائی شد و دومین پروژه مهم نیز اجرای پل قدس می باشد.
وی تاکید کرد: دلیل تاخیر در اجرای پروژه پل قدس تغییرات قیمتی که بصورت وسیع اتفاق افتاده که خارج از توان مالی شهرداری بوده و با این حال این پروژه به طول عرشه هزار متری و پیشرفت ۸۵ درصدی فیزیکی، در سریع ترین زمان ممکن به اتمام خواهد رسید.

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

آرشیـو

^