» » جلسه مشترک هیأت رییسه سازمان با اعضای هیأت رییسه کمیته نظارت
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 1317
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1392-06-11,20:07
1392-06-11,20:07

جلسه مشترک هیأت رییسه سازمان با اعضای هیأت رییسه کمیته نظارت

دسته بندی : خبرها

جلسه مشترک هیأت رییسه سازمان با اعضای هیأت رییسه کمیته نظارت عالیه برگزار شد

روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل: جلسه مشترک هیأت رئیسه سازمان با اعضای هیأت رییسه کمیته نظارت عالیه با هدف ارتقاء کیفیت خدمات مهندسی در زمینه ساخت و ساز برگزار و مشکلات و موانع آن بررسی گردید.

در این جلسه پس از اینکه هر یک اعضای حاضر به ارائه نظرات خود پرداختند فرید صاحی عالی، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل، اهمیت نوع فعالیت این کمیته را به اعضای جلسه یادآور شد و افزود: درواقع کمیته نظارت عالیه حافظ اصلی سرمایه های مردم و در نهایت سرمایه ملی است و باید تمام تلاش خود را در حراست از این سرمایه با کنترل دقیق تا رفع معایت موجود در ساخت ساز بکار ببندد.

صالحی عالی، عنوان کرد: نظر به اهمیت بیش از حد موضوع نظارت عالیه ضروری است در انتخاب تیم نظارتی مواردی همچون سابقه، مردم داری، خوشنام بودن، تجربه فنی و نداشتن سوابق منفی مد نظر و ارزشیابی قرار گیرد و این کمیته تعاملات لازم را با مبادی ذیربط و همچنین کارشناسان رسمی ماده 27 سازمان داشته باشد.

 

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

^