» » مراسم کلنگ زنی ساختمان شماره 2 سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل برگزار شد
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 1517
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1392-06-29,20:10
1392-06-29,20:10

مراسم کلنگ زنی ساختمان شماره 2 سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل برگزار شد

دسته بندی : خبرها

 

 

 

 

 

با حضور استاندار اردبیل

مراسم کلنگ زنی ساختمان شماره 2 سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل برگزار شد

 روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل: مراسم کلنگ زنی ساختمان شماره 2 سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با حضور استاندار، مدیران دستگاه های اجرایی و اعضای سازمان برگزار شد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل، فرید صالحی عالی، از حضور شرکت کنندگان در مراسم تقدیر کرد و گفت: ساختمان شماره 2 سازمان در زمینی به مساحت 550 مترمربع و با زیربنای 4685 مترمربع در 8 طبقه  در راستای ارایه خدمات فرهنگی و رفاهی برای شهروندان و اعضای سازمان به بهره برداری خواهد رسید.

صالحی عالی افزود: بی شک در اجرای این پروژه، از آخرین دستاورد ها و تکنولوژی های نوین ساختمانی استفاده و آخرین قوانین نظام مهندسی و کنترل ساختمان نیز لحاظ خواهد شد.

وی از حسن نظر اعضای کمیسیون ماده 5 و همچنین همکاری و زحمات اعضای هیأت مدیره سازمان، مشاورین و هیأت امناء ساختمان جدید در انجام این امر تشکر و قدردانی کرد و اظهار امیدواری نمود که این پروژه حداکثر ظرف مدت 4سال اجرا شده و به بهره برداری برسد.

استاندار اردبیل، اکبر نیکزاد ضمن تبریک اعیاد مبارک به جمع حاضر، از تلاش های شبانه روزی اعضای هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل تقدیر کرد و افزود: پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، همه روز شاهد پیشرفت و ارتقاء دانش در همه زمینه ها بخصوص در بحث فنی و مهندسی بوده ایم که استان اردبیل نیز از این امر مستثنی نبوده و پا به پای جامعه مهندسی کشور در رشدو توسعه دانش فنی و مهندسی قدم های موثری برداشته است.

نیکزاد، ساخت سد، پل و سایر پروژه های عظیم عمرانی توسط جامعه مهندسی را ارزشمند عنوان کرد و گفت: این تنها بخشی از ظرفیت مهندسان این مرز وبوم است و باتوجه به پتانسیل های موجود در کشور انتظار می رود گام های بسیار بلندتری توسط دانشمندان فنی برداشته شود.

استاندار اردبیل افزود: سازمان نظام مهندسی ساختمان باید در راستای نظارت بر حسن اجرای پروژي ه های عمرانی که بعنوان سرمایه های ملی محسوب می شوند اقدامات بیشتری انجام دهد تا در آینده شاهد ساخت پروژه های باکیفیت باشیم.

 

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

^