» » سیزدهمین جلسه کمیته پیشگیری از حوادث در ساخت و سازها و گودبرداری
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 1456
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1395-03-17,14:13
1395-03-17,14:13

سیزدهمین جلسه کمیته پیشگیری از حوادث در ساخت و سازها و گودبرداری

دسته بندی : خبرها, اخبار و اطلاعیه های کمیته ایمنی

سیزدهمین جلسه کمیته پیشگیری از حوادث در ساخت و سازها و گودبرداری با حضور اعضای کمیته و نمایندگان هیأت مدیره و اداره کار با دعوت از کارفرمایان و مهندسین مسئول در پروژه هایی که مورد بازدید قرار گرفته اند، تشکیل و موارد ذیل مطرح گردید:

- طبق بازدید کمیته ایمنی از پروژه واقع در خیابان حافظ، ده متری هشتم و گودبرداری غیر اصولی توسط مالک محترم پس از بحث و بررسی مقرر گردید مالک ظرف مدت 48 ساعت آینده نسبت به اجرای کامل سازه نگهبان زیر نظر مهندس ناظر گودبرداری و با حضور مهندس مجری و ایمن سازی کامل دیواره های گودبرداری اقدام نماید و پس از ارائه مستندات ایمن سازی و بازدید دوباره کمیته ایمنی راجع به ادامه کار تصمیم گیری گردد.

- نامه مجری ذیصلاح پروژه آقای شهاب مقدسیان واقع در شهرک کارشناسان خیابان وصال، در خصوص عدم ایمن سازی کامل محل گودبرداری شده مطرح و مقرر گردید با توجه به عدم حضور کارفرما در جلسه عین نامه به شهرداری منطقه اعلام گردد.

- طبق پیشنهاد کمیته ایمنی ، با توجه به حساسیت موضوع گودبرداری و تبعات ناشی از عدم رعایت نکات ایمنی در پروژه های استانی مقرر گردید از پروژه های در حال اجرای شهرستانها نیز بازدید و گزارش تهیه گردد.

 

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

آرشیـو

^