» » انتشار فراخوان دریافت مقاله در حوزه مناسب‌سازی اماکن و معابر شهری
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 739
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1395-10-20,18:14
1395-10-20,18:14

انتشار فراخوان دریافت مقاله در حوزه مناسب‌سازی اماکن و معابر شهری

دسته بندی : خبرها, امور مناسب سازی

دبیر ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور از انتشار فراخوان دریافت مقاله در حوزه مناسب‌سازی اماکن و معابر برای تسهیل در تردد معلولان، جانبازان و سالمندان خبر داد و گفت: علاقه‌مندان تا ۳ بهمن‌ماه سالجاری فرصت دارند تا مقالات تألیفی یا ترجمه خود را ارسال کنند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، «ابراهیم کاظمی مومن‌سرایی» دبیر ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور از انتشار فراخوان دریافت مقاله در حوزه مناسب‌سازی خبر داد و گفت: همه اساتید، پژوهشگران و دانشجویان علاقه‌مند به موضوعات مربوط به دسترسی دعوت می‌شود مقالات تألیفی یا ترجمه مرتبط خود را به رایانامه دبیرخانهmonasebsazi@behzisti.gov.ir ارسال کنند.

دبیر ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور با بیان اینکه ذکر منابع استفاده شده در مقالات تالیفی و همچنین ذکر نام منبع مقالات ترجمه شده و ارسال مقاله به زبان اصلی همراه با متن ترجمه شده ضروری است، افزود: نقش دستگاه‌های اجرایی در مناسب‌سازی بر اساس قوانین و ضوابط کشوری، دسترس‌پذیری و مناسب‌سازی محیط زندگی در سالمندان و مناسب‌سازی محیط در بلایا محورهای دریافت مقالات است.

وی مناسب‌سازی و دسترس‌پذیری محیط برای گروه‌های آسیب بینایی و آسیب شنوایی، نقش تکنولوژی کمکی در دسترس‌پذیری محیط، نقش قوانین و نگرش‌ها در دسترس‌پذیری برای افراد دارای معلولیت، مناسب‌سازی وسایل نقلیه عمومی در خودرو و دسترس‌پذیری فضاهای مجازی برای معلولین حسی را از دیگر موضوعات فراخوان دریافت مقاله در حوزه مناسب‌سازی کشور برشمرد.

کاظمی مومن‌سرایی در پایان با بیان اینکه مهلت ارسال آثار 3 بهمن‌ماه سالجاری است، یادآور شد: آثار برگزیده در همایش ملی مناسب‌سازی اماکن و معابر برای تسهیل در تردد معلولان، جانبازان و سالمندان مورخ 25 بهمن‌ماه معرفی می‌شوند.

فراخوان همایش مناسب‌سازی کشور را اینجا ببینید!
منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور
نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تگهـا

^