» » براساس ارزیابی‌های ملی مجتمع پزشکان اردبیل گواهی سرآمد مدیریت پروژه دریافت کرد
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 822
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1395-10-21,15:06
1395-10-21,15:06

براساس ارزیابی‌های ملی مجتمع پزشکان اردبیل گواهی سرآمد مدیریت پروژه دریافت کرد

دسته بندی : خبرها

براساس ارزیابی‌های ملی مجتمع پزشکان اردبیل گواهی سرآمد مدیریت پروژه دریافت کرد

در ششمین جشنواره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران، پروژه مجتمع پزشکان اردبیل با درخششی بی‌نظیر گواهی سرآمد و تندیس برتر جایزه ملی مدیریت انجمن پروژه ایران را به دست آورد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، این پروژه که سال‌ گذشته به بهره‌برداری رسید براساس ارزیابی انجمن ملی مدیریت پروژه ایران که همه ساله به پروژه‌های برتر اجرا شده در کشور تندیس برتر و جایزه ملی اعطا می‌کند، در ششمین دوره اهدای این جایزه که 29 آذرماه در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد، در بین 10 پروژه برتر کشور توانست جایزه ممتاز بلورین را در قالب مجتمع پزشکان اردبیل به خود اختصاص دهد.

علم و دانش مدیریت پروژه که یکی از دانش‌های نو و مهم است در صنعت ساختمان در منطقه در کنار ارائه آموزش‌های مستمر نتیجه کار را در قالب اهدای جایزه به خوبی نمایان می‌کند که برای اولین بار استان اردبیل توانست با پروژه زیبای مجتمع پزشکان اردبیل در این مراسم ملی سالانه خوش بدرخشد.

پروژه مجتمع پزشکان اردبیل که در مدت 36 ماه اجرا شده و اوایل سال 94 با حضور دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی به بهره‌برداری رسید شامل 28 هزار متر مربع زیربنای ناخالص است که با مشارکت راه و شهرسازی استان اردبیل و شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب اردبیل اجرایی شده است.

این پروژه شامل 192 باب خدمات پزشکی، مطب، پارکینگ مورد نیاز طبابت پزشکان است که در بهترین منطقه اردبیل و در مجاورت بیمارستان امام خمینی (ره) با دسترسی راحت و سهل‌الوصول شهری با چشم‌انداز زیبای رودخانه بالیقلو و با تأمین پارکینگ مناسب برای مراجعان منطبق بر معماری بومی و مدرن و رعایت کامل مبحث 19 مقررات ملی ساختمان و صرفه‌جویی انرژی با طراحی زیبا و مدرن اجرایی و عملیاتی شده است.

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تگهـا

^