» » آموزش، طراحی، بررسی، نظارت و اجرا ارکان کار مهندسی
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 1133
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1395-11-9,15:35
1395-11-9,15:35

آموزش، طراحی، بررسی، نظارت و اجرا ارکان کار مهندسی

دسته بندی : خبرها

آموزش، طراحی، بررسی، نظارت و اجرا ارکان کار مهندسی

در جلسه اعضای هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با مدیرکل راه و شهرسازی بر آموزش، طراحی، بررسی، نظارت و اجرای دقیق کارهای ساختمانی بعنوان ارکان کار مهندسی تاکید شد.

 

محبوب حیدری، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل، طراحی، نظارت و اجرای دقیق پروژه های ساختمانی را  مورد انتظار مسئولین و مردم توسط اعضای نظام مهندسی عنوان کرد و ارایه گزارش بموقع تخلفات ساختمانی در حین اجرا توسط مهندسان را عامل موثر در کاهش خسارت بر ساخت و ساز دانست.

حیدری، بررسی دقیق نقشه های طراحی شده درسازمان نظام مهندسی را بعنوان یکی دیگر از راه های کاهش خسارت به سرمایه های ملی یادآور شد و انتخاب کارشناسی شده افراد بررسی کننده نقشه را در این مورد موثر عنوان کرد.

وی همچنین به عدم حضور فیزیکی برخی از اعضای سازمان نظام مهندسی در استان اشاره کرد و برخورد قانونی با این اعضا را خواستار شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اعضای هیأت مدیره سازمان را الگوی جامعه مهندسی استان دانست و افزود: اعضای هیأت مدیره نظام مهندسی بعنوان الگوی جامعه جوان مهندسی در ترمیم و فرهنگ سازی کار مهندسی و تیمی وظیفه سنگینی بر عهده دارند.

میرمحمدسیدهاشمی، ریییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل ضمن تبریک به مدیرکل راه وشهرسازی استان به جهت انتصاب وی، برقراری ارتباط مداوم و تعامل با دستگاه های مرتبط اجرایی و نظارتی را از اهداف عمده هیأت مدیره نظام مهندسی عنوان کرد و افزود: در این مسیر انتظار می رود با همراهی دستگاه های اجرایی و نظارتی مرتبط با حوزه فنی و مهندسی با حفظ استقلال سازمانی بر موانع و مشکلات سازمانی غلبه کرده و موجبات رشد و ارتقای آن را فراهم سازیم.

وی همچنین در تقویت موضوع طراحی، نظارت و اجرای نقشه های ساختمانی استفاده از نیروهای دانشگاهی و مدرس مسائل فنی را گره گشا دانست و گفت: باتکیه بر نیروهای دانشگاهی می توان موضوع بررسی دقیق نقشه های ساختمانی را با تهیه چارت های تخصصی بررسی نقشه به شکل کامل حل و فصل کرد.

در ادامه هر یک از اعضای هیأت مدیره درخصوص فرهنگ سازی کار مهندسی، رعایت اخلاق حرفه ای و ارتقای فرهنگ اجتماعی، پرداخت به متن مسائل جامعه مهندسی و دوری از حاشیه پردازی مطالبی را در جلسه بیان کردند.

 

 

آموزش، طراحی، بررسی، نظارت و اجرا ارکان کار مهندسی

آموزش، طراحی، بررسی، نظارت و اجرا ارکان کار مهندسی

آموزش، طراحی، بررسی، نظارت و اجرا ارکان کار مهندسی

 

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تگهـا

^