» » معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهر سازی: انتخاب تکنولوژی های ساخت، پیش درآمد انتقال آن است
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 866
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1395-11-26,14:04
1395-11-26,14:04

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهر سازی: انتخاب تکنولوژی های ساخت، پیش درآمد انتقال آن است

دسته بندی : خبرها

 

مهندس مظاهریان گفت : توسعه نظام علمی و فناوری نوین مربوط به ان در کشور ما نیاز به ابزار هایی دارد تا به کمک ان برنامه ریزی ، امکان تکرار ، تصحیح و ایجاد تنوع به همراه سیستمی به منظور هماهنگی و همخوانی بین مجموعه ی عناصر و عوامل تاثر گذار در طرح و اجرا ، با سهولت و کارایی بیشتری انجام پذیرد.


به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهر سازی در حاشیه برگزاری چهارمین همایش فناوری های نوین صنعت ساختمان در مشهر اظهار کرد : این امر به ویژه در طراحی و تولید ساختمان و راه و صنایع مربوط به آن به دلیل سرمایه گذاری زیادی که بر روی این حوزه صورت می گیرد، از اهمیت خاصی برخوردار است. لذا در نخستین گام ها، استفاده هر چه مطلوب تر از امکانات فن آوری های جدید در زمینه طراحی ساختمان و لوازم زندگی ضروری است. همین نیازهاست که بعضا به نوآوری در استفاده از فن آوری های نوین می انجامد. 

وی تاکید کرد :انتخاب تکنولوژی های ساخت، پیش درآمد انتقال آنهاست و در هر گونه هماهنگ سازی بین اجزا با محیط بسیار مهم است و نیاز به مطالعه کافی دارد.

مظاهریان افزود : برای رسیدن به پیشرفت جهانی و تحقق اهداف مذکور، در حوزه ی فن آوری های نوین مستلزم حرکت به سوی اقتصادی باز به کار گیری استراتژی های جهش صادراتی و نگاه مدبرانه به نیازها و خواسته های داخلی در رشته های هفت گانه مهندسی هستیم. توفیق در دستیابی به این هدف نیازمند حضور پررنگ بخش خصوصی و بخش های وابسته دولتی می باشد.

وی با اشاره به اینکه یکی از سکوهای بسیار مهم در معرفی و شناسایی توانمندی ها ، قابلیت های فنی واحد های تولیدی و خدماتی ، برپایی سلسله همایش هایی با هدف تبادل اطلاعات و دست یافتن به پدیده های نوین علم و صنعت و انتقال فناوری های نوین است، اظهار داشت :  مشاکرت در همایش ها باعث می شود تا توانمندی واحد ها و بنگاه های مختلف تولیدی به معرض نمایش گذاشته شود و زمینه برای یافتن به بازار های جدید فراهم گردد.

این مقام مسئول تصریح کرد : دبیرخانه دائمی فن اوری های نوین صنعت ساختمان زیر نظر وزارت راه و شهر سازی با هدف کمک به توسعه فن آوری های نوین ، جلب مشارکت مراکز علمی و تجربی و متخصصان مرتبط با صنعت ساختمان ، انجام برنامه ریزی برای آموزش دست اندکاران و مهندسان برای بهره گیری از فناوری های نوین و نیز تحول در مبانی دانشگاهی ، آسیب شناسی موانع اجرایی استفاده از فن آوری های نوین در صنعت ساختمان ، فعالیت اجرایی خود خود را از سال 1386 در اداره کل راه و شهر سازی استان خراسان رضوی آغاز نموده است.

وی در پایان اذعان داشت : امیدوارم دبیرخانه دائمی فن آوری های نوین صنعت ساختمان با برپایی چهارمین همایش ، گامی موثر در راستای پیشبرد اهداف ملی دولت تدبیر و امید باشد.

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

^