» » جلسه مشترک کارشناسان رسمی ماده 27 سازمان با شهردار اردبیل برگزار شد
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 1780
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1392-08-25,11:17
1392-08-25,11:17

جلسه مشترک کارشناسان رسمی ماده 27 سازمان با شهردار اردبیل برگزار شد

دسته بندی : خبرها

جلسه مشترک کارشناسان رسمی ماده 27 سازمان با شهردار اردبیل برگزار شد

 

روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل: جلسه مشترک کارشناسان رسمی ماده 27 سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با شهردار اردبیل درخصوص تعامل و استفاده  بیشتر کارشناسان رسمی نظام مهندسی در شهرداری برگزار شد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل، فرید صالحی عالی، با عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، ضرورت توجه مسؤولان به بهره‌گیری از تجارب و تخصص کارشناسان برای توسعه خدمات شهری و رفع مشکلات و معضلات آن را یادآور شد و استفاده از نظرات نخبگان و متخصصان فنی را در این راستا اجتناب ناپذیر دانست.

صالحی عالی افزود: بی شک استفاده از کارشناسان ماده 27 سازمان نظام مهندسی در کارشناسی های تخصصی، در جهت کمک به ارتقاء جایگاه مهندسی و ساخت و ساز موثر و تعامل بیشتر سازمان نظام مهندسی ساختمان با شهرداری در حوزه های فنی، در امر سرعت ‌بخشی به توسعه و آبادانی شهر مفید خواهد بود.


شهردار اردبیل، صدیف بدری نیز ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری ماه محرم، از حساسیت به کار رفته در مورد مسائل مهندسی در سازمان نظام مهندسی مخصوصا کارشناسان ماده 27 تشکر و اظهار امیدواری کرد که از کارشناسان ماده 27 نیز در کارشناسی های شهرداری استفاده شود.

وی بر لزوم حضور نظام مهندسی در برگزاری دوره های آموزشی اشاره کرد و گفت: در بهمن ماه سال جاری دوره های آتش نشانی، کامپیوتر و شهرسازی توسط شهرداری برگزار خواهد شد که حضور اساتید نظام مهندسی را جهت تدریس این دوره ها طلبد می نماید.

بدری، استفاده از ظرفیت های نرم افزاری و خدمات مکانیزه شهرداری و نظام مهندسی اردبیل را در راستای حذف کاغذ بازی ضروری دانست و گفت: باید گزارش تمامی مراحل ساختمانی، ظرفیت های قابل رویت و حتی مراحل صدور پروانه ساختمانی از طریق کارتابل های الکترونیکی به شهرداری و نظام مهندسی رونوشت شود تا کارها سریع تر و دقیق تر انجام پذیرد. 

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده