» » نشست اعضای هیات مدیره های بسیجی با رییس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور برگزار شد
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 962
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1396-04-24,17:22
1396-04-24,17:22

نشست اعضای هیات مدیره های بسیجی با رییس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور برگزار شد

دسته بندی : خبرها

نشست اعضای هیات مدیره های بسیجی با رییس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور برگزار شد

نشست اعضای هیات مدیره های بسیجی با رییس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور در راستای هم اندیشی فعالیت های حوزه بسیج مهندسین و ارائه خدمات کیفی به مردم و همچنین ارتقای جایگاه بسیج مهندسین در حاشیه اجلاس بیستم ارومیه برگزار گردید.

میرمحمد سید هاشمی رئیس سازمان نظام مهندسی استان اردبیل که بعنوان عضو هیات رئیسه این نشست انتخاب گردیده بود ارائه خدمات مهندسی با کیفیت به مردم را هدف اصلی سازمان نظام مهندسی ساختمان عنوان کرد و مسئولیت جامعه مهندسی را بعنوان امنای حوزه فنی و حافظان سرمایه های ملی سنگین دانست.

وی خدمات ارائه شده توسط اعضای سازمان های نظام مهندسی به مردم را که برخواسته از علم، ایمان و تعهد می باشد، مطلوب ارزیابی کرد و دقت بیش از پیش در ارائه خدمات مهندسی را لازمه ارتقای جایگاه سازمان های نظام مهندسی عنوان کرد.

سید هاشمی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص ارائه خدمات شایسته ودر شان مردم، موضوع مهم اتش به اختیار را در حوزه فنی مهندسی نیز اساسی برشمرد و خواستار ورود جدی اعضای هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی در حل معضلات و مشکلات حوزه ساختمان شد.

وی با بیان اینکه فعالیت در حوزه مهندسی هرگز صوری نبوده و تلاشی مبتنی بر علم و آگاهی است، افزود: موضوع اموزش و به روز رسانی دانش فنی اعضای سازمان های نظام مهندسی و بررسی و نظارت دقیق طراحی های ارایه شده ساختمان ها توسط جامعه مهندسی باید جدی گرفته شود تقویت گردد و نظارت مبتنی بر تعهد، علم و اندیشه توسط اعضای نظام مهندسی باید بارورتر شود.

وی همچنین از سازمان بسیج مهندسین کشور بعنوان بازوان توانمند در گردش چرخ صنعت و ساختمان سازی و سازندگی نام برد و صنعت ساختمان را در کشور، یکی از مهمترین و اساسی ترین ارکان اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و اشتغال زایی ذکر کرد و از دلسوختگان و ایثارگران و نخبگان کشور خواستار هدایت صحیح این صنعت شد.

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تگهـا

^