» » تشکیل کمیته صدور خدمات مهندسی از اهداف سازمان و جزو اولویت های کاری هیات مدیره سازمان است
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 1127
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1396-05-24,17:54
1396-05-24,17:54

تشکیل کمیته صدور خدمات مهندسی از اهداف سازمان و جزو اولویت های کاری هیات مدیره سازمان است

دسته بندی : خبرها

میرمحمد سیدهاشمی، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل، تشکیل کمیته صدور خدمات مهندسی را از اهداف سازمان و جزو اولویت های کاری هیات مدیره سازمان یاد کرد.

سیدهاشمی با تاکید بر اینکه دغدغه اصلی سازمان، ساماندهی و ایجاد اشتغال پایدار برای اعضا می باشد، بر حمایت همه جانبه هیات مدیره سازمان به این کمیته در جهت پیشبرد اهداف آن اعلام آمادگی کرد.

در ادامه هر یک از اعضای جلسه ضمن بیان دیدگاه های خود از رییس و هیات مدیره سازمان به جهت ایجاد و حمایت از حمایت از این کمیته قدردانی کردند.

در این جلسه پیشنهادهایی به شرح ذیل مطرح گردید:

پیشنهاد گردید ضوابط و آیین نامه های مربوط به صدور خدمات مهندسی توسط دبیرخانه تهیه و در اختیار اعضا قرار گیرد.

پیشنهاد گردید در جلسات کمیته از وجود صاحبان افکار، انجمن صنفی پیمانکاران، مهندسین مشاور، انبوه سازان و جامعه مهندسین مشاور جهت تبادل نظر استفاده گردد.

پیشنهاد گردیدهمایشی باعنوان - همایش صدور خدمات مهندسی - با هماهنگی اتاق بازرگانی و دستگاههای مرتبط جهت ارتباط و ارتقا سطح بینش اعضا و تبیین اهداف کمیته در اسرع وقت برگزار گردد.

پیشنهاد گردید جهت برآورد و برنامه ریزی وبستر سازی زمینه های فعالیت نیروی کار، از مدیرکل کارواموراجتماعی استان جهت تبادل نظر دعوت بعمل آید.

پیشنهادگردیدجهت تبادل نظر و استفاده از نظرات سازمانهای مرتبط، از نماینده استانداری در امور اقتصادی و نماینده دفتر فنی و امور عمرانی نیز دعوت بعمل آید.

پیشنها گردید با عنایت به دستورکار تشکیل کنسرسیوم داخلی از طرف کمیته در جهت صدور خدمات ،مقرر گردید برای جلسه آینده از نماینده شرکت شهرک های صنعتی دعوت بعمل آید

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

آرشیـو

^