» » جلسه کمیته صدور خدمات مهندسی با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی برگزار گردید
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 1187
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1396-05-28,09:09
1396-05-28,09:09

جلسه کمیته صدور خدمات مهندسی با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی برگزار گردید

دسته بندی : خبرها

جلسه کمیته صدور خدمات مهندسی با حضور نمایندگان استانداری، شرکت شهرک های صنعتی و نماینده اتاق بازرگانی در محل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل برگزار گردید.

شاپور پیل پایه، دبیر هیات مدیره سازمان ضمن خوش آمد گویی از دست اندرکاران کمیته قدردانی کرد و بسترسازی در ایجاد فرصتهای شغلی و باور به انجام شدن این مهم را مورد تاکید قرار داد و مشارکت همه جانبه اعضا را در تحقق اهداف کمیته خواستار شد.

در ادامه جلسه موارد ذیل توسط اعضای شرکت کننده مطرح گردید:

پیشنهادگردید جهت آشنایی مهندسین با بازارهای هدف و حضور در نمایشگاه های خارج از استان و ترغیب آنان به استفاده از امکانات موجود، دبیرخانه نسبت به تهیه تقویم نمایشگاهی با همکاری اتاق بازرگانی و اعضا کمیته اقدام نماید.

با عنایت به تشکیل سرخوشه (پلاستیک و فرش و لبنیات) در استان مقرر گردید تاسیس و هماهنگی سرخوشه ای بدین منظور در بخش عمران در دستور کار قرار گیرد.

مقرر گردید برای جلسه بعدی از نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان جهت تبادل نظر دعوت بعمل آید.

با توجه به اینکه تشکیل کمیته صدور خدمات مهندسی در شورای مرکزی واستان شیراز ، مقرر شد دبیرخانه از فعالیت های انجامی استانها نیز استعلامی بعمل آورد.

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

آرشیـو

^