» » سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل دوره ایمنی کارگاه های ساختمانی برای کارفرمایان را برگزار می کند
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 1134
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1396-06-14,10:04
1396-06-14,10:04

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل دوره ایمنی کارگاه های ساختمانی برای کارفرمایان را برگزار می کند

دسته بندی : خبرها, اخبار و اطلاعیه های کمیته ایمنی

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل دوره ایمنی کارگاه های ساختمانی برای کارفرمایان را برگزار می کند

کمیته ایمنی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل ، متشکل از نمایندگان اداره کار ، تعاون و رفاه امور اجتماعی ، شهرداری ، راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان طی بازدیدهای مستمر هفتگی از کارگاه های ساختمانی، در جهت تشویق مهندسان و کارفرمایان و فرهنگ سازی موضوع ایمنی کارگاه های ساختمانی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی ایمنی کارگاه های ساختمانی نموده است.

دوره های ایمنی کارفرمایان برای اولین بار در سطح سازمان های نظام مهندسی کشور در استان اردبیل برگزار و در پایان دوره به کارفرمایان گواهینامه ایمنی کارگاه های ساختمانی صادر می گردد که با توجه به جلسات انجام شده با شهرداری اردبیل ارایه این گواهینامه های در زمان تائید نهائی نقشه در سازمان نظام مهندسی و ارائه آن در زمان اخذ پروانه ساختمانی به شهرداری الزامی می باشد که مدت اعتبار این گواهی دو سال می باشد.

همچنین حضور کلیه کارفرمایانی که نقشه های ملکی آنها در طول هفته به اعضای سازمان ارجاع داده شده در این دوره های الزمامی می باشد.

دوره ایمنی کارگاه های ساختمانی، روزهای پنج شنبه هر هفته راس ساعت 12 به مدت سه ساعت در محل آمفی تئاتر سازمان نظام مهندسی استان اردبیل جهت آشنایی با قوانین سازمان و اصول ایمنی کارگاه های ساختمانی توسط مدرسانی از اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی و سازمان نظام مهندسی انجام می گیرد.

 

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

آرشیـو

^