» » جلسه شورای هماهنگی جامعه مهندسان استان اردبیل برگزار شد
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 1845
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1393-03-25,11:01
1393-03-25,11:01

جلسه شورای هماهنگی جامعه مهندسان استان اردبیل برگزار شد

دسته بندی : خبرها

روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل: جلسه شوای هماهنگی جامعه مهندسان استان اردبیل در محل سالن کنفرانس قهوه سویی با حضور اعضای شورای هماهنگی و رییس شورای شهر سرعین برگزار شد.
رییس دوره ای شورای هماهنگی جامعه مهندسین استان، فرید صالحی عالی، ضمن خیرمقدم گویی به حضور میهمانان و اعضای شورا، اظهار داشت: بحمدا... تشکیل این شورا و برنامه ریزی های انجام یافته موجب اتحاد، انسجام و تعامل سازنده اعضای آن در راستای تحقق بخشیدن به شعار اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریتی جهادی است.

صالحی عالی، همکاری کلیه دستگاه های اجرایی در عرصه ساخت و ساز، کشاورزی و صنعت و معدن را با سازمان های نظام مهندسی ضروری عنوان کرد و گفت: فعالیتهای مجموعه نظام مهندسی با سایر دستگاه های اجرایی در ارتباط است و تعامل هرچه بیشتر بین این دستگاه ها در راستای تحقق اهداف سازمانی و اعتلای آن را موجب می شود.
در ادامه رییس شورای اسلامی شهر سرعین، محمد صبوری از حضور اعضای شورای هماهنگی جامعه مهندسان استان در شهرستان سرعین تقدیر کرد و گفت: حضور اعضای شورای هماهنگی در این شهرستان موجب دلگرمی اعضای شورای اسلامی شهر است و فرصتی است مناسب جهت طرح مشکلات این شهرستان برای دستیابی به راهکارهای مناسب در راستای حل این مشکلات.
صبوری، مشکلات شهرستان سرعین در حوزه های شهرسازی، ترافیک، کشاورزی و صنعت و معدن را تشریح کرد و نظرات کارشناسی سازمان های نظام مهندسی را تنها راه حل برون رفت از این مشکلات دانست.
در ادامه هریک از اعضای شورای هماهنگی نظرات کارشناسی خود را درخصوص حل مشکلات این شهرستان اعلام داشتند و درخصوص دراختیار گذاشتن کارشناسان خبره هر سازمان جهت همکاری بیشتر اعلام آمادگی کردند.
اعضای شورای هماهنگی جامعه مهندسان استان اردبیل پس از پایان جلسه از مشکلات مطرح شده درخصوص شهرستان سرعین بازدید کردند.
شایان ذکر است شورای هماهنگی جامعه مهندسان استان اردبیل با حضور سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان، معدن، کشاورزی و منابع طبیعی،‌ بسیج مهندسین عمران و کشاورزی استان در راستای جمع‌بندی و ارائه نظرات فنی و تخصصی در حوزه‌های مختلف، ایجاد زمینه‌های همکاری و شکوفایی استعدادهای بالفعل استان تشکیل شده است.

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

^