» » حوزه ساخت و ساز عرصه مهم پیاده سازی اقتصاد مقاومتی است
نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل
اطلاعات مطلب
  • بازديدها : 2202
  • نويسنده : admin
  • تاريخ : 1395-05-27,14:28
1395-05-27,14:28

حوزه ساخت و ساز عرصه مهم پیاده سازی اقتصاد مقاومتی است

دسته بندی : خبرها

حوزه ساخت و ساز عرصه مهم پیاده سازی اقتصاد مقاومتی است

راه های بهبود و کیفی سازی ساختمان در استان اردبیل از سوی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل مورد بررسی قرارگرفت.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با تشریح نقش صنعت ساختمان در ایجاد اشتغال مولد وفعال سازی رشته های گوناگون صنعت ساختمان و خدمات فنی مهندسی، آن را عرصه تبلور اقتصاد مقاومتی توصیف کرد و گفت: تولید مصالح براساس اصول استاندارد و انجام عملیات ساخت و ساز طبق آیین نامه ها و مباحث مقررات ملی ساختمان گام مهمی در جهت شکوفایی سرمایه های ملی قلمداد می شود.

وی  با تاکید بر وحدت رویه و انسجام موجود در هیئت مدیره جدید سازمان، از این همگرایی به عنوان پایه  و اساس برنامه ریزی ها و توصیف شاخص های توسعه در سازمان یاد کرد و خواستار مساعدت دستگاه های ذیربط در جهت ترویج فرهنگ اصولی ساخت و ساز در جامعه شد.

وی با اشاره به ظرفیت های گسترده سازمان نظام مهندسی ساختمان در جهت طراحی، نظارت و اجرای صحیح عملیات ساخت و ساز، گفت: در سال جدید باید تلاش مضاعفی برای استفاده بهینه از این ظرفیت صورت پذیرد.

وی خاطرنشان کرد: نامگذاری سال جدید با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، ما را ملزم می سازد تا توجه ویژه ای به مصرف بهینه انرژی و مدیریت صحیح منابع انسانی داشته باشیم.

هوشیار ایمانی کله سر با اشاره به عضویت نیروهای تخصصی با کفایت در این سازمان و عضویت سازمان نظام مهندسی ساختمان در تعداد زیادی از کمیسیون های تخصصی استانی، ابراز امیدواری کرد که در ادامه راه خدمت، کارنامه موفقی از اجرای برنامه های پیشگیری از خلاف سازی ها و ترویج مقررات ملی ساختمان ارائه شود.

نظر شما در صورت موافقت مدیر نمایش داده خواهد شد.
به منظور پاسخ گویی به نظر ، وارد کردن ایمیل الزامی است.

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل: (الزامی)
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *

تلگرام
اینستاگرام


دانلود اپلیکیشن اندرویدی

آرشیـو

^